Ping sorunu var ama

javascript

ping sorunu var ama komutları yazarken geç geliyo neden acaba türkish yazıyom ama kusura bakmayın

Merhaba @konya421 ve Glitch forumuna hoş geldiniz!

Glitch’in tüm sunucuları Amazon’un ABD bölgelerinde, bu nedenle biraz gecikme olabilir. Ayrıca, emekli olduğumuz Discord tarafından yasaklanan bir ev sahibimiz vardı, bu yüzden bu ev sahibinin herhangi bir projesi sorun yaşardı.

Hala sorun mu görüyorsun? Proje adınızı ya da gördüğünüz sorunları gösteren Kayıtlar bölmesinden herhangi bir bilgi verebilir misiniz?

(Google Translate tarafından sağlanan çeviri)

proje ismi versem uygun olurmu peki

proje bu konya421-konyabott

pingden dolayı şuanda proje bile acılmıyor onuda düzeltirmisiniz

Bu hatayı Logs panelinizde görüyorum: Uncaught Promise Error: Error: Incorrect login details were provided (“Yakalanmamış Sözler Hatası: Hata: Yanlış oturum açma bilgileri verildi” anlamına gelir). Bu muhtemelen botunuzun kartının yanlış olduğu anlamına gelir, muhtemelen Discord tarafından iptal edilmiştir. Durum buysa ve botunuz Discord API’sine erişmeye devam ederse Discord sonunda botunuzun çalıştığı tüm ana bilgisayarı yasaklar.

İlk adım, botunuzun belirtecinin neden yanlış olduğunu belirlemek ve düzeltmektir. Botunuzun Discord’un hizmet şartlarının bazı yönlerini ihlal ettiği ortaya çıkarsa (örneğin, botunuzun belirteci düzeltildikten sonra tekrar iptal edilirse), bir sonraki adımınız Discord’un sizi neden iptal ettiğini anlamaktır.

Bu yardımcı olur umarım!

(Google tarafından çevrildi)

Discord ayrıca, otomatik olarak belirteci otomatik olarak değiştirmesine neden olan çok fazla hata nedeniyle botları belirteçleri de engelleyebilir, Bu daha önce başıma geldi ve bu gerçekleştiğinde bana e-posta gönderdiler; bu nedenle e-postanızı kontrol edin ve belki de anlaşmadaki geliştirici sayfasına gidin yeni bir belirteç oluşturmak ve onu kullanmak!

(Google Translate ile çevrildi)

proje deiştirdim fakat aynı yine sorun ping olayı o proje adını atsam bi bakarmısınız acaba

bide ben profilime giriş yapamıyorum bakarsanız sevinirim https://glitch.com/@IrfanSönmez

nickini değiştirmiş olabilirsin değiştirmişsen eğer değiştirdiğin nick ile girmeyi dene

samet ne işin var burda ben irfan :smiley: