Projemde Hafıza Sürekli Dolu || Memory is always full in my project

Merhaba,
Projemde hafıza dolduğu için herhangi bir şey yapamıyorum, lütfen yardım edebilir misiniz?
Hafızayı nasıl boşaltabilirim?
Proje İsmi:
Proje İsmi:
Bu iki projemde hafıza sorunu var, lütfen yardımcı olun.

Hello there,
I can’t do anything because my project is out of memory, can you please help?
How can I free memory?
Project Name:
Project Name:
I have memory problem in these two projects, please help

There isn’t a very easy fix for this, you will need to have a look at your project.

• How many users does you bot serve? If its more than 50, you may want to consider upgrading to Boosted Apps aka the Pro plan

• Are you using any unnecessary packages that use up a lot of memory?

Bunun için çok kolay bir düzeltme yok, projenize bir göz atmanız gerekecek.

• Bot ile kaç kullanıcıya hizmet veriyorsunuz? 50’den fazlaysa, Boosted Apps, yani Pro planına yükseltmeyi düşünebilirsiniz.

• Çok fazla bellek tüketen gereksiz paketler kullanıyor musunuz?

No, I don’t think that’s my problem, could you please let me know if you have another solution?

Selam! Görünüşe bakılırsa, projenizi bulamıyorum! Bu durum: gizli bir proje olduğundan kaynaklanabilir.

Lütfen bu forumda sadece Glitch Çalışanlarının olmadığını unutmayın! >:)

1 Like

Merhaba, eğer projemi gizliden çıkarırsam sonra nasıl tekrar gizleyebilirim ki… :slight_smile:

Bizimde herhangi bir sorunu görmemiz için kodu görmemiz gerekir, değil mi :}

Projeleri açtım. Umarım yardımcı olabilirsiniz :]

Kodunuza baktığımda sadece bot.js adlı bir dosya vardı ve içinde (pekte anlaşılmayan) json yazılar vardı. hatadan eminmisiniz?

Konunun başında da yazdığım gibi, depolama alanım dolduğu için hiçbir şey yapamıyorum. Tüm dosyalarımı ben kendim silmiştim projemden.

git prune ve git gc komutlarını konsolda kullanır mısın?

Yazdım fakat git prune komutunda herhangi bir tepki göstermedi ve sonuç hâlâ aynı