Projemde Hafıza Sürekli Dolu

Projemde Discord Bot çalıştırıyorum. Sürekli Hafıza Uyarı Veriyor. Lütfen İlgilenirmisiniz.
Proje İsmi : sagarisbot

Merhaba,

Bunu yazmak için google translate kullanıyorum.

Projenizi güncelleyebilmeniz için projenize önümüzdeki 24 saat için fazladan yer verdim. Bu, projenizin kullandığı bellek miktarını azaltmak için ihtiyacınız olan alanı sağlamalıdır.

Hi @NuhSan,

I am using google translate to write this.

I have given your project extra space for the next 24 hours so you can update your project. This should give you the room you need to reduce the amount of memory your project is using.

@tasha Projemde Memory fazla dolu. Gereken her şeyi yaptığımı umuyorum. Sende projeye bakarak yardım edebilirmisin.

projem live vermiyor. sürekli başlatılıyor diyor. Bunu nasıl çözebilirim

Merhaba,

Proje düzenleyicinizi yükleyebildim ve bellek sınırınıza yaklaştığınızı gördüm, ancak aşmadınız.

Projenizi şimdi açabiliyor musunuz?

Hello,

I was able to load your project editor and see that you are getting close to your memory limit, but you have not exceeded it.

Are you able to open your project now?

Evet şuan projemi açabiliyorum. Bellek sınırına ulaşmasını nasıl çözebiliriz.

@NuhSan, projenizle ilgili neyi değiştirmek istediğinize bağlı olacaktır. Şu anda belleğinizin çoğunu kullanan komutları veya paketi bizimle paylaşabiliyorsanız, topluluk önerilerde bulunabilir.

@NuhSan, that will depend on what you are willing to change about your project. If you can share with us the commands or package that is using most of your memory right now, the community may be able to provide suggestions.

@tasha Can you do it for me?

You should email support@glitch.com and ask there.