This project has received too many requests, please try again later. Hatası

This project has received too many requests, please try again later. Bu Hatayı Alıyorum İngilizce Ne Demek İstedini Anladım Fakat Bunu Çözmenin Yolu Yokmudur Acaba

Merhaba @TaktikBey, bu, projenizin https://glitch.com/help/restrictions kısıtlamaları hakkındaki Yardım makalemizde listelenen istek sınırlarını aştığı anlamına gelir. Bu hatayı nerede gördüğünüze bağlı olarak, istek sayısını azaltmaktan başka bir şey yapamazsınız. Projenizin kodu üzerinde çalışırken bunu görüyorsanız, https://support-assets.glitch.me/refresh-app özelliğini otomatik yenilemeyi devre dışı bırakarak projenizin sayfasını her defasında isteme bir şeyi değiştir. Ayrıca, değişikliklerin ne sıklıkta yeniden oluşturmayı tetiklediğini kontrol etmek için https://glitch.com/help/restart/ bir watch.json dosyası kullanarak da bakabilirsiniz.

(Google tarafından çevrildi)

Bay Cori Malesef Hala Düzelmedi uptimerobotu kapadım ve watch.json ekledim birşey değişmedi ne yapıcağım. Siteme Saldırı Yapılıyo Olabilirmi Acaba

UptimeRobot’u tipik şekilde kullanıyorsanız, sorun çıkmaması gerekir - saatte 4000 istek alırsınız ve UptimeRobot’un varsayılan yapılandırması yalnızca bunlardan 12’dir. Otomatik yenileme açık mı? Aksi takdirde, belki de projeniz sadece çok fazla istek alıyor? Belki de proje adınızı paylaşabilirsiniz?

(Google tarafından çevrildi)

thaypon-api proje adı bu bay cori bi ara açılıyor 5 dk sonra tekrar kapanıyor custom domaine saldırı yapılıyor olabilme ihtimalı varmıdır. Ve Daha Önce Böyle Bişey Olmuyordu Yeni Mi Eklendi Acaba?

5 Dakika Sonra Kapanıyor 1 saate 4000 istek işlemiyor galiba 1 saat geçiyor bi anda yine kapanıyor