Yardım Edermisiniz Bot'umu 7/24 Yapamıyorum

Yardım Edermisiniz Türk’üm Yeni Bir Bot Yaptım Ancak “uptimerobot” İle 7/24 Aktif Olmuyor Başka Bir Yol Varsa Söylermisiniz Yada Nasıl Yapacağımı (Sorun Bende Değil Muhtemelen) Şimdiden Teşekkürler

Glitch has permanently banned pinging

1 Like

How can I do it 24/7
(Google translation)

Self host/ buy a vps/ pay for glitch

1 Like

Can’t it be free?
(Google translation)

All free hosts have their downsides

1 Like

:confused: okey thank you for your help
(Google translation)

Dostum tüm uptime siteleri fixleniyor bence iyi yapıyorlar sonuçta millet niye boşu boşuna para versin sana tavsiyem ya glitche para yatır yada benim gibi güçlü vps al kafan rahat olsun glitche aylık 60 tl vereceğine vps e 150 tl civarı ver hiç dğeilse bot dışında başka şeylerde kullanabilirsin

Eğer 150tl Olsa Zaten Neler Neler Yaparım Ama Olmadığı İçin Bedava Çözümler Arıyorum Bildiğin Ücretsiz vps Varsa Söylermisin Ben Hala Bulamadımda

Ücretsiz vps bulamazsın bu devirde bence 150 tl verecek para bile bulamıyorsan veya harcamak istemiyorsan bu işlere girme ilerde sıkıntı yaşarsın

:frowning: bütün paramı mc sunucusu için harcayacağımdan vps alamayacağım :confused: neyse cevap verdiğin için eyw

bi ara mc hostingi satardım ovh makina artık mc oyuncuları azaldı sana önerim boşu boşuna minecrafta para yatırmaman

Oyuncumu azaldı? Şu an bir sunucudayım ve hem op skyblock hem uopskyblock var oyuncu kaynıyor açılalı 1yıl olmasına rağmen ve ben şu an o sunucudaki %50 özelliği toparladım aternos ile; tek kalan güzel bir panel ve özellikler dosya ekleme vs. (ne alaka dersen op skyblock açıcam ve dc hazırlıyorum tek kalan 7/24 bir bot kodları hemen hemen hazır) (atarlanmak, dalaga geçmek gibi olduysa özür diliyorum) Neyse belki ihtimal bulurum. Tekrardan teşekkür ederim :slight_smile:

1 Like

heroku kullanabilirsin youtube da video gösteriyorlar

Merhaba, https://www.uptimetv.xyz Uptime Servisini kullanabilirsiniz.